single

Przepis na koktajl z mango lassi

woman&home Newsletter

Zapisz się na nasz bezpłatny codzienny e-mail, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z życia królewskiego i rozrywkowego, ciekawe opinie, porady ekspertów dotyczące trendów w stylizacji i urodzie oraz bezsensowne przewodniki po pytaniach dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia, na które chcesz uzyskać odpowiedzi.

Imię i nazwisko: Twój adres e-mail Skontaktuj się ze mną w sprawie nowości i ofert innych marek Future otrzymywać od nas wiadomości e-mail w imieniu naszych zaufanych partnerów lub sponsorów

Dziękujemy za zarejestrowanie się na stronie . Wkrótce otrzymasz e-mail weryfikacyjny.

Wystąpił problem. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Przesyłając swoje dane, zgadzasz się z Regulaminem (otwiera się w nowej karcie) i Polityką prywatności (otwiera się w nowej karcie ) i masz ukończone 16 lat.

Metoda

  1. Obierz dwa długie zewnętrzne liście trawy cytrynowej i zachowaj do dekoracji, a następnie drobno posiekaj pozostałą łodygę. Umieścić posiekaną trawę cytrynową w blenderze z pozostałymi składnikami oprócz lodu i miksować do uzyskania gładkiej konsystencji.

  2. Wlać kostki lodu do wysokich szklanek i użyć zewnętrznych liści jako mieszadełka do dekoracji.

Składniki

  • 1 łodyga trawy cytrynowej
  • 100 ml (4 fl oz) mleka
  • 1 duże dojrzałe mango, obrane, pozbawione pestki i posiekane
  • 2 łyżki jogurtu greckiego
  • 1 łyżka rzadkiego miodu
  • 6 kostek lodu
Wskazówki dotyczące przygotowania koktajlu Mango Lassi Aby
przygotować

truskawkowe lassi, zastąp miąższ mango 325 g (11 uncji) obranych truskawek i 4 listkami mięty. Udekorować gałązkami mięty.