single

To Narodowy Dzień Popcornu! Te kina oferują zniżki na popcorn i gratisy

Dziś, 19 stycznia, obchodzony jest Narodowy Dzień Popcornu! Oto wszystkie kina oferujące dziś zniżki na popcorn i gratisy.

Nie ma to jak wejść do kina i poczuć uzależniający aromat maślanego popcornu. Poważnie, to absolutna konieczność, aby kupić torbę popcornu przed obejrzeniem filmu - nie my ustalamy zasady.

A ponieważ dziś, 19 stycznia, obchodzony jest Narodowy Dzień Popcornu (tak, to prawdziwe święto!), niektóre kina w całym kraju oferują słodkie oferty na popcorn, aby uczcić nostalgiczną przekąskę filmową. Szczerze mówiąc, kto chciałby robić popcorn we frytownicy lub mikrofalówce w domu? Po prostu nie jest tak dobry.

Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, które kina biorą udział w akcji.

Gdzie mogę otrzymać darmowy popcorn w Narodowy Dzień Popcornu?

Kina AMC

Kina AMC w całej Ameryce oferują 50% zniżki na wszystkie zakupy popcornu tylko dzisiaj. Jeśli jednak jesteś członkiem AMC Stubs, przez cały czas otrzymujesz darmowe, duże dolewki popcornu - co w zasadzie czyni każdy dzień Narodowym Dniem Popcornu dla tych osób.

"Narodowy Dzień Popcornu jest w następny czwartek 1/19! Świętujemy z 50% zniżką na nasz pyszny maślany popcorn", AMC opublikowało na swoim Instagramie.

Post udostępniony przez AMC Theatres (@amctheatres)

Zdjęcie opublikowane przez

Kina Cinemark

Kina Cinemark oferują dziś gościom szansę na wygranie darmowego dużego popcornu, po prostu wchodząc przez link do rozdania, zgodnie z ich Instagramem. ale jeśli nie wygrasz rozdania, nie musisz się martwić - nadal oferują 50% zniżki na wszystkie zakupy popcornu przez cały dzień.

"W TEN CZWARTEK, 1/19, świętuj z nami Narodowy Dzień Popcornu! Duże ???? są 50% przez cały dzień ????????????", opublikowało konto Cinemark.

Post udostępniony przez Cinemark Theatres (@cinemark)

Zdjęcie opublikowane przez

Marcus Theaters i Movie Tavern

Zarówno Marcus Theaters, jak i Movie Tavern, które są prowadzone przez tę samą firmę, będą oferować bezpłatny (zgadza się, bezpłatny) popcorn na osobę tylko dzisiaj we wszystkich lokalizacjach. "Oto, co będzie dostępne w Marcus Theatres 19 stycznia z okazji Narodowego Dnia Popcornu!" sieć kin opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Regal

Regal oferuje 50% zniżki na popcorn z okazji Narodowego Dnia Popcornu. "19 stycznia, Narodowy Dzień Popcornu daje temu filarowi przekąsek teatralnych uznanie, na jakie zasługuje. Aby to uczcić, z okazji święta obniżamy o 50% cenę wszystkich popcornów Regal. Kup największy, najbardziej maślany kubełek popcornu, jaki możesz - za pół ceny - na cześć popcornu, który sprawia, że filmy są jeszcze lepsze" - czytamy na stronie internetowej.

Landmark Theaters

Landmark Theaters oferuje ofertę kup jeden popcorn i otrzymaj jeden za darmo - ale będą musieli na to zapracować. Jeśli pokażesz kasjerowi to zdjęcie na ich stronie internetowej, otrzymasz jeden darmowy popcorn przy zakupie innego popcornu.

Post udostępniony przez Landmark Theatres (@landmarktheatres)

Zdjęcie opublikowane przez na

Jeśli te oferty nie sprawią, że będziesz podekscytowany pójściem do kina, to nie wiemy, co sprawi. A przy tak wielu świetnych filmach w kinach, takich jak Babylon, The Fabelmans, M3GAN, The Whale (z udziałem nominowanego do Złotego Globu Brendana Frasera) i wielu, wielu innych, nie ma powodu, aby nie chwycić torby popcornu (z taką ilością masła, jaką lubisz) i poświęcić kilka godzin na relaks.