single

Data powrotu Starbucks Pumpkin Spice Latte potwierdzona i jakie nowe napoje pojawią się w Starbucksie na jesień 2022?

Jesień oficjalnie nadeszła: od dziś Starbucks serwuje ulubioną przez klientów pumpkin spice latte (PSL) we wszystkich swoich sklepach w Stanach Zjednoczonych. Napój będzie dostępny w Wielkiej Brytanii od 1 września.

Starbucks, który niedawno ogłosił swoje plany wycofania jednorazowych papierowych kubków, będzie serwował ukochany napój już 19. rok z rzędu.

Przepis pozostaje ten sam: charakterystyczne dla firmy espresso przygotowuje się z parującym mlekiem i dodaje się do niego cynamon, gałkę muszkatołową i goździki, aby - jak podaje oficjalna informacja prasowa (otwiera się w nowej karcie)

- "uzupełnić prawdziwą dynię w sosie". Mikstura jest następnie zwieńczona bitą śmietaną i przyprawami do ciasta dyniowego. Jak zwykle, możesz zamówić PSL na gorąco, mrożoną lub mieszaną, dopóki zapasy trwają przez cały sezon. (Image credit: Starbucks

)Ale to nie wszystko, podobnie jak w przypadku, gdy Starbucks uruchomił swoje dyniowe menu jesienne 2021, firma w tym roku ogłosiła przybycie wielu innych pysznych napojów, które towarzyszą PSL w menu.

Pierwszym z nich jest Pumpkin Cream Cold Brew, który powraca do listy ofert na czwarty rok, ale będzie dostępny tylko przez ograniczony czas. Napój jest przygotowywany z firmowego cold brew, słodzony syropem waniliowym i zwieńczony dyniową kremową zimną pianką oraz posypką z dyniowej przyprawy.

Jest też Apple Crisp Oatmilk Macchiato, w którym klienci zakochali się po raz pierwszy zeszłej jesieni. W tym roku będzie robione z mleka owsianego zamiast zwykłego, z dodatkiem blond espresso Starbucks, jabłek, cynamonu, brązowego cukru i posypki z przyprawionego jabłka. Można ją zamówić na gorąco, z lodem lub zmieszaną.

Według Harveya Rojasa Mory, specjalisty ds. rozwoju napojów w Starbucks, "mleko owsiane dodaje kremowej konsystencji i podkreśla owsiany smak tradycyjnego jabłkowego chrupania".

Wchodzimy w to.

(Image credit: Starbucks

)Ale opcje picia nie są jedynymi ekscytującymi dodatkami do menu sezonowego znanej na całym świecie firmy. Starbucks ujawnił również zmiany w swojej ofercie piekarniczej i w tej kategorii również chodzi o dynie. Przez ograniczony czas klienci będą mogli delektować się swoimi ulubionymi napojami w towarzystwie na przykład Pumpkin Cream Cheese Muffin lub Pumpkin Scone.

Jeśli jednak szukasz nieco innego profilu smakowego, zdecyduj się na Owl Cake Pop, który według informacji prasowej "łączy w sobie waniliowe ciasto i krem maślany, zanurzone w fioletowym, czekoladowym lukrze i wykończone wzorem sowy". Ostrzegamy jednak, że ciastko będzie dostępne tylko przez ograniczony czas, do wyczerpania zapasów.

Nie chcielibyśmy nie wspomnieć o jeszcze jednej aktualizacji, która może być nawet bardziej uderzająca niż dodatki do menu. Po raz pierwszy od dekady Starbucks ogłosił, że wprowadzi nowe wzory na opakowaniach kawy ziarnistej, z których każdy będzie inspirowany historią mieszanki kawy, którą reprezentuje.

Jesienią to zupełnie nowy Starbucks, a my jesteśmy za tym wszystkim.